İGDAŞ Baca Raporu

BACA RAPORU

Baca Raporu

Baca raporu firmamız tarafından verilmektedir .İGDAŞ ın istemiş olduğu bu rapor yasal bir zorunluluktur.Baca Raporunuzu alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Baca Raporu İGDAŞ in yeni taşınmalarda, sözleşme yenilemelerinde veya gaz açma kapama işlemlerinde istemiş olduğu bir zorunluluktur. Bacalarınızı İtfaiye tarafından yetkilendirilmiş kişilere temizletmeniz siz ve sevdiklerinizin güvenliği için çok önemlidir.

Bacanızın kontrolü yapıldıktan sonra rapor düzenlenecektir. Kontrolü yapılmayan bacaya rapor verilmez. İstanbulun her semtine hizmet sağlamaktayız. Bulunduğunuz katın yada ikamet ettiğiniz semtin fiyatlara yansıması gibi bir durum söz konusu değildir. itfaiye tarafından belirlenmiş sabit fiyatlar doğrultusunda kaliteli hizmet sunmak için aramanızı bekliyoruz.

 RANDEVU İÇİN ARAYINIZ

0212 487 60 85 – 0216 398 60 65

0530 978 64 42 – 0530 465 63 60

info@starbaca.com

Hizmetlerimiz:

Baca Raporu ,Baca Temizleme,Şömine Baca Temizliği,Merkezi Sistem Baca Temizleme,Kazan Baca Raporu,İğdaş Baca Raporu,Kombi Baca Raporu,Baca Temizliği,Baca Temizlik,Yağlı Kanal Temizliği,Yetkili Baca Temizleme Hizmetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>